Stand
Positie |
Team |
Gespeeld |
Gewonnen |
Gelijk |
Verloren |
Doelpunten |
Punten |
1 |
Achterveld SV,JO11-1JM |
5 |
4 |
1 |
0 |
32-18 |
13 |
2 |
Amsvorde JO11-2 |
5 |
4 |
0 |
1 |
22-15 |
12 |
3 |
Hoogland JO11-6 |
5 |
3 |
0 |
2 |
39-17 |
9 |
4 |
Roda '46 JO11-10 |
5 |
2 |
0 |
3 |
14-27 |
6 |
5 |
Roda '46 JO11-8 |
5 |
0 |
2 |
3 |
18-27 |
2 |
6 |
CJVV JO11-4 |
5 |
0 |
1 |
4 |
9-30 |
1 |
Stand
Positie |
Team |
Gespeeld |
Gewonnen |
Gelijk |
Verloren |
Doelpunten |
Punten |
1 |
Nieuwland ASC JO11-2 |
5 |
5 |
0 |
0 |
32-9 |
15 |
2 |
IJsselmeervogels JO11-4 |
5 |
3 |
1 |
1 |
22-13 |
10 |
3 |
VVZ '49 JO11-3 |
5 |
3 |
0 |
2 |
28-20 |
9 |
4 |
Amsvorde JO11-2 |
5 |
2 |
1 |
2 |
16-16 |
7 |
5 |
Hoogland JO11-5 |
6 |
2 |
1 |
3 |
15-24 |
7 |
6 |
CJVV JO11-3 |
6 |
2 |
0 |
4 |
17-39 |
6 |
7 |
Hooglanderveen JO11-8 |
4 |
1 |
1 |
2 |
16-17 |
4 |
8 |
Soest SO JO11-5 |
6 |
1 |
0 |
5 |
17-25 |
3 |
Stand
Positie |
Team |
Gespeeld |
Gewonnen |
Gelijk |
Verloren |
Doelpunten |
Punten |
1 |
Spakenburg JO11-3 |
6 |
5 |
1 |
0 |
28-12 |
16 |
2 |
Renswoude JO11-2 |
6 |
4 |
1 |
1 |
32-22 |
13 |
3 |
GVVV JO11-3 |
6 |
4 |
1 |
1 |
23-16 |
13 |
4 |
DOVO JO11-3 |
6 |
3 |
1 |
2 |
30-24 |
10 |
5 |
AFC Quick 1890 JO11-3 |
6 |
3 |
0 |
3 |
28-19 |
9 |
6 |
CJVV JO11-3 |
6 |
2 |
0 |
4 |
11-20 |
6 |
7 |
Valleivogels JO11-2 |
6 |
1 |
0 |
5 |
16-35 |
3 |
8 |
Amsvorde JO11-2 |
6 |
0 |
0 |
6 |
12-32 |
0 |
Stand
Positie |
Team |
Gespeeld |
Gewonnen |
Gelijk |
Verloren |
Doelpunten |
Punten |
1 |
Achterveld SV,JO11-1JM |
0 |
0 |
0 |
0 |
0-0 |
0 |
2 |
Amsvorde JO11-2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0-0 |
0 |
3 |
Hoogland JO11-7 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0-0 |
0 |
4 |
Hooglanderveen JO11-6 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0-0 |
0 |
5 |
Roda '46 JO11-8 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0-0 |
0 |
6 |
VVZA JO11-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0-0 |
0 |
Geen uitslagen bekendGeen uitslagen bekend
Uitslagen
Datum |
Tijd |
Uitslag |
Thuisteam |
Uitteam |
16 Mar, 2024 |
09:45 |
4 - 1 |
GVVV JO11-3 |
Amsvorde JO11-2 |
Geen uitslagen bekend
Geen programma gevondenGeen programma gevondenGeen programma gevonden
Programma
Datum |
Tijd |
Wedstrijd |
Veld |
Competitie |
06 Apr, 2024 |
08:30 |
Hoogland JO11-7 - Amsvorde JO11-2 |
veld 5 B |
Nederlandse reguliere competitie |
13 Apr, 2024 |
10:15 |
Amsvorde JO11-2 - Achterveld SV,JO11-1JM |
veld 2 B |
Nederlandse reguliere competitie |
20 Apr, 2024 |
09:30 |
Roda '46 JO11-8 - Amsvorde JO11-2 |
veld 6 B |
Nederlandse reguliere competitie |