Programma

Hoofdsponsor

Sponsoren

Berichten

Programma

Datum Tijd team tegenstander Veld Competitie
1 okt. 20:00 Amsvorde VR1 Austerlitz VR1 veld 1 regulier
2 okt. 09:00 Amsvorde JO9-2 AFC Quick 1890 JO9-3 Veld 3c regulier
2 okt. 09:00 Amsvorde JO8-2 VOP JO8-1 Veld 3d regulier
2 okt. 09:00 Amsvorde JO11-3 CJVV JO11-4 Veld 3b regulier
2 okt. 10:00 Amsvorde JO9-3 CJVV JO9-4 Veld 3d regulier
2 okt. 10:00 Amsvorde JO10-2 Nieuwland ASC JO10-5 Veld 3c regulier
2 okt. 10:30 Amsvorde JO12-3 Woudenberg JO12-2 Veld 3b regulier
2 okt. 10:30 Amsvorde JO14-1 AFC Quick 1890 JO14-3 Veld 1 regulier
2 okt. 11:00 Amsvorde JO8-1 KVVA JO8-1 Veld 3c regulier
2 okt. 11:30 Amsvorde JO13-1 Bunnik '73 JO13-1 Veld 2 regulier
2 okt. 12:00 Amsvorde JO11-1 Nieuwland ASC JO11-2 Veld 3a regulier
2 okt. 13:30 Amsvorde 2 Hees 3 Veld 2 regulier
2 okt. 13:30 Amsvorde 4 Merino's de 4 Veld 1 regulier
2 okt. 14:00 Amsvorde JO19-1 DOVO JO19-4 Veld 3 regulier
3 okt. 10:30 Amsvorde 5 AFC Quick 1890 5 veld 1 regulier
3 okt. 12:00 Amsvorde 4 Laren 99 sv 4 veld 2 regulier
3 okt. 12:00 Amsvorde 3 Hoogland 8 veld 3 regulier
8 okt. 20:00 Amsvorde VR30+1 VVZA VR30+1 veld 1 regulier
8 okt. 20:00 Amsvorde 35+1 CJVV 35+2 veld 1 regulier
8 okt. 21:00 Amsvorde VR30+1 Soest SO VR30+1 veld 1 regulier
8 okt. 21:30 Amsvorde 35+1 Austerlitz 35+1 veld 1 regulier
9 okt. 09:00 Amsvorde JO9-1 GVVV JO9-2 Veld 3c regulier
9 okt. 09:00 Amsvorde JO11-3 Roda '46 JO11-6 Veld 3b regulier
9 okt. 09:00 Amsvorde JO8-1 Maarssen JO8-5 Veld 3d regulier
9 okt. 10:00 Amsvorde JO10-1 Hooglanderveen JO10-5 Veld 3c regulier
9 okt. 10:30 Amsvorde JO12-2 CJVV JO12-2 Veld 3b regulier
9 okt. 10:30 Amsvorde JO13-2 DOSC JO13-3 Veld 2 regulier
9 okt. 11:00 Amsvorde JO17-1 SDO JO17-2 Veld 1 regulier
9 okt. 12:45 Amsvorde JO16-1 CJVV JO16-1 Veld 3 regulier
9 okt. 13:30 Amsvorde 3 VVZA 6 Veld 1 regulier
10 okt. 10:30 Amsvorde 6 Kampong 24 veld 2 regulier
10 okt. 10:30 Amsvorde 7 Aurora 3 veld 1 regulier
10 okt. 13:30 Amsvorde 2 Kampong 21 veld 2 regulier
10 okt. 14:00 Amsvorde 1 PVC 1 veld 1 regulier
16 okt. 10:00 Amsvorde MO15-1 Eemnes MO15-2 Veld 3 regulier
16 okt. 10:00 Amsvorde JO13-1 Roda '46 JO13-3 Veld 2 regulier
16 okt. 10:30 Amsvorde JO14-1 IJsselmeervogels JO14-2 Veld 1 regulier
16 okt. 13:00 Amsvorde JO19-1 Hoogland JO19-5 Veld 3 regulier
16 okt. 13:00 Amsvorde 2 VVZ '49 4 Veld 2 regulier
16 okt. 13:00 Amsvorde 4 VOP 5 Veld 1 regulier
17 okt. 10:00 Amsvorde 3 Hooglanderveen 7 veld 2 regulier
17 okt. 10:30 Amsvorde 5 SVF 2 veld 1 regulier
17 okt. 12:00 Amsvorde 4 Sterrenwijk 11 veld 3 regulier
22 okt. 20:00 Amsvorde VR1 Saestum VR1 veld 1 regulier
23 okt. 10:00 Amsvorde MO15-1 TOV MO15-1 veld 1 regulier
24 okt. 10:30 Amsvorde 5 VVZA 4 veld 1 regulier
24 okt. 14:00 Amsvorde 1 JOGA Fortius asv 1 veld 1 regulier