Aanstaande zaterdag begint voor het 1e elftal van onze jarige vereniging de strijd om lijfsbehoud in de 4e klasse.
Met nog drie wedstrijden te gaan, wordt op 3 mei afgetrapt met een uitwedstrijd tegen De Musketiers. Daarna volgt een vrij weekend, om vervolgens op 17 mei om 14.30 uur de laatste thuiswedstrijd van het seizoen te spelen tegen HVC.
De afsluiter van dit toch wel teleurstellende seizoen is op 24 mei om 14.30 uur, uit tegen APWC, op sportpark De Koppel (Keerkring) in Amersfoort.
De stand van zaken onderin
Aangezien VOP uit de competitie is genomen, degradeert er nog maar één vereniging rechtstreeks naar de 5e klasse.
De huidige stand onderin:
- 11. Posthoorn – 21 wedstrijden, 18 punten
- 12. Amsvorde – 21 wedstrijden, 15 punten
- 13. APWC – 20 wedstrijden, 8 punten
De nummer 13 degradeert rechtstreeks. De nummers 11 en 12 spelen nacompetitie:
- Plaats 11 hoeft maar één wedstrijd te spelen
- Plaats 12 moet twee wedstrijden spelen
Een aanval op plek 10 is niet meer realistisch: DEV uit Doorn heeft 24 punten en een veel beter doelsaldo.
Alles op alles
De spelers, onder leiding van trainer Fred Feenstra, zullen alles op alles moeten zetten om het seizoen 2024/2025 – waarin we ons 100-jarig bestaan vieren – niet in mineur af te sluiten.
Alle trouwe supporters kijken uit naar een zeer strijdlustig Amsvorde!
Heel veel succes!!
EM