Amsvorde – VVZ ’49 1–2

Net niet……

Bij het spitten van het AD, regio Amersfoort, van afgelopen maandag 2 maart kwam ik geen verslagje tegen van de wedstrijd tegen Sporting Almere. Vergeten door de regionale sportredactie van deze krant of niet interessant genoeg om hier enige woorden aan vuil te maken? Gelukkig was onze oude gastreporter Waldorf wel aanwezig om zijn bevindingen met ons te delen en een aantal scherpe conclusies en vragen neer te pennen in het verslag. De conclusie was dat, ondanks een goede sfeer binnen de gehele selectie, dit nog geen goed voetbal oplevert. Er zal keihard gestreden moeten worden voor elk punt en men moet elkaar scherp houden tot het laatste fluitsignaal. Want het is toch wel treurig dat je met een voorsprong van 2-0 de rust ingaat, maar vervolgens met 4-2 klop krijgt.

De eerste thuiswedstrijd van de selectie na de winterstop op Nimmerdor is uitgelopen op een kleine nederlaag. Ondanks het onstuimige begin van VVZ ’49, wat binnen twintig minuten een voorsprong van 0-2 opleverde, was het spel van deze ploeg, die fier bovenaan staat, toch teleurstellend. Inzakken, rondspelen op eigen helft en sporadisch eruit komen levert geen leuk voetbal op om naar te kijken. En er waren toch flink wat toeschouwers uit Soest gekomen om hun ploeg te ondersteunen.

Na de eerste twintig minuten richtte Amsvorde zich op en trok onverdroten ten aanval. Een eerste serieuze speldenprik werd geleverd door Pascal, die een strakke pass van de aalvlugge Kostas keurig aannam, de bal drie keer hoog hield en strak inschoot — helaas net naast het doel. Enkele minuten later had dezelfde Pascal wel succes door met een onderschepte bal alleen op de keeper af te gaan en de bal keurig in het doel te deponeren.

Zo kabbelde de wedstrijd door. VVZ ’49 wilde niet of durfde niet en Amsvorde had, zoals zo vaak, het “net niet”. In de tweede helft verdiende Amsvorde een strafschop, maar kreeg deze niet toegekend van de scheidsrechter. Onze spits Selcuk werd getorpedeerd door de keeper (zie de beelden), maar de scheidsrechter, die alles van een afstand volgde, zag hierin geen overtreding. Ook dit zat dan niet mee.

Na 94 minuten vond de scheidsrechter het welletjes en werd een verder sportieve wedstrijd beëindigd.

De eerstvolgende competitiewedstrijd is pas op 28 februari aanstaande, uit tegen De Posthoorn. Carnaval en de voorjaarsvakantie zijn in deze de spelbrekers. Maaaaaaar op zaterdag 21 februari spelen de zwart/witte leeuwen een oefenwedstrijd tegen vv ’t Vliegdorp, Kerklaan 10 in Huis ter Heide, aanvang 14.30 uur. Tot dan!!

EM

Wel of geen penalty?

Deel dit bericht

Deel via whatsapp